| Emmett a întrebat:

Stie cineva ce trebuie sa faci dupa ce iti faci cont pe mediafire ca sa ajungi membru la club penguin?

Răspuns Câştigător
| BBJHHRUGs a răspuns:

Mediafire este site destinat "downloadului". Eventual poti sa uploadezi fisiere, iar dupa ce ai fost promovat in rank, ai unele facilitati.

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru BBJHHRUGs):

Mersi de funda

4 răspunsuri:
| Emmett explică:

Ce? Eu am zis ce sa fac daca vreau sa ajung gratis membru pe club penguin si am cont pe mediafire.

| Emmett explică:

Stiti ceva daca nimeni nu are nimic important de spus sa nu scrie nimic!

| Andrei_Robert_1996 a răspuns:

Sall