| cornel97 a întrebat:

stie cineva cum sa fac sa am la pes 2008 cum este in imaginea urmatoare? http://img41.imageshack.us/img41/9669/tricoupes2008.png

FUNDITA!

3 răspunsuri:
| pitush a răspuns:

Pai te duci la edit. apoi edit players si o sa gasesci tu acolo mai multe sectiuni cum ar fi ghetele sau tricoul bagat sau nu in pantalonibig grin... funda?big grin

| cornel97 explică (pentru pitush):

Tias da funda dar as dau pe degeababig grin, am incercat si varianta asta da nu este o functie anume...de exemplu messi avea tricou bagat in pantaloni in primele 30 de min apoi l-a avut scos apoi iar bagat...si vreau sa ramana scos pentru totdeauna

| cornel97 explică (pentru cornel97):

Astept pareri in continuare!happy