| Russenart a întrebat:

Salut, stie cineva cum se face strafe in apa pe CS 1.6?

Răspuns Câştigător
| lZlJokerlZl a răspuns:

Se fac la fel ca si in aer doar ca trebuie sa tii space apasat continuu cand esti in apa.
Daca nu sti sa faci nici strafe in aer iti explic: sari si imediat apesi A si misti de mouse in stanga apoi iar sari apesi D si misti de mouse in dreapta dar trebuie sa ai bind de saritura pe rotita la de mouse.

| Russenart explică (pentru lZlJokerlZl):

Trebuie apasat si W?

| lZlJokerlZl a răspuns (pentru Russenart):

Am uitat sa zic. Nu trebuie W cand faci strafe nici in apa nici in aer.Dar trebuie sa fie destul de largi strafele sa prinzi viteza.