| Robert131 a întrebat:

Salut! Stie cineva cum se numea joculețul acela de pe friv unde erai o fantoma intr-o vilă si trebuie sa ii alungi pe cei din casa? Jocul era 2D

Răspuns Câştigător
| RoyalSovereign a răspuns:

Salut,

Jocul se numește „Haunt the house". Dacă nu funcționează pe site-uri (deoarece majoritatea browserelor au blocat Flash Player), îți recomand să descarci clientul Y8 și vei putea juca acolo.

Distracție!

3 răspunsuri:
| Robert131 explică (pentru RoyalSovereign):

Clientul y8? Au făcut o aplicatie? Merge pe linux?

| RoyalSovereign a răspuns (pentru Robert131):

Scuze pentru raspunsul intarziat. Da, au mutat libraria de jocuri intr-un client pe care il poti descarca pe orice sistem de operare.

Link: https://www.y8.com/download-app

Derulezi pana ajungi la „Available for Mac and Linux". Apesi pe butonul pentru Linux si astepti.

| Robert131 explică (pentru RoyalSovereign):

Mersi mult mult de tot happy meriti funda