| CodRosu a întrebat:

Salut stie cineva cum se numeste un joc mai vechi,il caut de foarte mult timp, imi aduc aminte ca este 2d nu sunt sigur si aveai 3-4-5 caractere in line si primul avea skiluri slash cu sabia cred,totul este intr-un dungeon sau castel ceva mergi doar in fata si te lupti wave dupa wave, ma puteti ajuta va rog mult cu orice parare?

2 răspunsuri:
| Annnnoo203939 a răspuns:

Castle Crashers?

| CodRosu explică (pentru Annnnoo203939):

Nu asta, in stilul asta dar personajele sunt in line paralel si nu se deplaseaza independent, dar este mai vechi cred ca prin 1998-2005