| RaLuCa23 a întrebat:

Stiu ca caut acu in caru cu fan dar totusi sper sa ma poata ajuta cineva macar cu niste idei! caut un videoclip dar nu stiu melodia si nu imi aduc aminte cum se numeste solista,da stiu ca suna absurd! Eu va dau detalii despre videoclip din ce imi aduc aminte! solista care canta e tanara,internationala si videoclipu e filmat intr-un bar,fata canta sus pe bar si e blonda cred,si ii canta iubitului ei cred, e trista melodia! e mai vechi videoclipu! daca imi puteti da detalii! multumesc

Răspuns Câştigător
| arinali80 a răspuns:

Coyote Ugly Soundtrack - LeAnn Rimes - Can't Fight The Moonl http://www.youtube.com/watch?v=gp6tHtUfsSQ

| RaLuCa23 explică (pentru arinali80):

Saru mana saru mana simultumesc multumesc mult de tot! Am 2 saptamani de cand caut melodia, am intors youtub.ul pe dos si abia ieri m-am ganidt sa postez intrebarea aici...ma gandeam ca o sa zica astia ca sunt sarita!

| arinali80 a răspuns (pentru RaLuCa23):

Cu placere.Si nu esti sarita.