| ClickOn a întrebat:

Stie cineva cum se poate rezolva eroarea de la nfs the run cu d3dx11_43.dll, am instalat direct x 11 am facut update la placa video si tot nu merge!

1 răspuns:
| Petru_Leonard_1993 a răspuns:

Am intalnit problema, deci descarca dll-ul care ti-l cere si copiaza-l in folderul jocului
scrie si tu genbig grinownload d3dx11_43.dll si o sa-ti de o arhiva, dezarhivezi si copiezi acolo fa asa cu toate dll pe care ti le cere si o sa iti mearga pana la urma.