| IonutSxz a întrebat:

Salut, stie cineva jocuri gen half life 1, 2? Ceva jocuri care se bazeaza pe aceeasi conceptie big grin.

Răspuns Câştigător
| RebelulDan a răspuns:

Singularity; nu prea e cunoscut, dar seamana cel mai mult cu half-life.

4 răspunsuri:
| RebelulDan a răspuns:

Daca ti-a placut half-life, s-a facut un remake numit Black Mesa. Au lucrat vreo 10 ani la el. Sunt si jocurile Portal, care au loc in acelasi univers, dar sunt bazate pe logica.

| IonutSxz explică (pentru RebelulDan):

Portal nu imi place dar am terminat si remake-urile, toate laughing). Altceva mai este?

| Nagato103 a răspuns:

Incearca Resident evil sau tf2