| LLLLLccccCCCcccCCC a întrebat:

Salut stie cineva o joaca in care sa te bati cu sabii ceva de genu legends of troy doar ca pentru pc o joaca cu sabii pe cal dar principalul nu cu fantezie ca Dark Siders ceva din istorie in care sa te bati sa lupti va rog frumos dau funda. uitati-va la triler joaca legends of troy asa gen de joaca doar ca pentru pc sa fii luptator sa te lupti cu sabia si scutul dau funda, dau funda! va rog!

4 răspunsuri:
| CCOBRA a răspuns:

Nu stiu dar stiu un site fain de jocuri,, A10"

| LLLLLccccCCCcccCCC explică (pentru CCOBRA):

Mersi de site dar funda o dau la cel care imi va recomanda niste jocuri de care imi doresc pe siteuri ma pot uita si eu dar mersi oricum

| CCOBRA a răspuns:

Nu dar uite un sIte,, A10,, FUNDA?

| LLLLLccccCCCcccCCC explică (pentru CCOBRA):

Eu credeam ca A10 acesta este un site ca cimislia trrents.md wizoo dar nu am nevoie de siteuri ca A10 friv, kizi, sunt jocuri cu grafica rea nu vreau jocuri online ca super mario si tu mai doresti funda