| Denissu_Denis_2001 a întrebat:

Stie cineva un server de Minecraft sau Sa:Mp care da grade?
Sunt bun si ajut staff-ul si playerii!

Multumesc anticipat! big grin

Răspuns Câştigător
| TiberiuFasole a răspuns:

1. La blue nu iti da gratis, trebuie sa ai MACAR 3 ani de joc ca sa poti sa iei.
2.Pai daca o luam asa... TOATE server-ele dau grade daca donezi.

2 răspunsuri:
| Boranescu_Robert_1998 a răspuns:

La samp blue.bugged.ro

| Denissu_Denis_2001 explică (pentru TiberiuFasole):

Ai dreptate, eu am un server de Sa:Mp de Mc si De CS, dar as vrea sa pot sa iau grade si pe alte servere sa ajut playerii cum fac pe serverele mele.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru Boranescu_Robert_1998):

1. La blue nu iti da gratis, trebuie sa ai MACAR 3 ani de joc ca sa poti sa iei.
2.Pai daca o luam asa... TOATE server-ele dau grade daca donezi.