| Holyman a întrebat:

Salut stie cineva un skin bun de cs cu playeri adica cu boti care merge? Ca am facut un cs i nu imi merge sa intru sa ma joc in new ga, me sau la sv online ca imi zice ca acel skin pe care l-am bagat nu este bun! Ce skin cu boti imi recomandati? Va rog mult sa imi dati unul smecher care sa mearga! Nu vreau site gen fpsbanana sau altele vreau direct linkul de unde sa il iau!

1 răspuns:
| Alecu53 a răspuns:

Daca vrei un skin fain incearc-al pe cel original. Daca pui tot felul de skin-uri o sa iti faca lag, cel mai probabil, si o sa te misti ca naiba sau incearca pgl gui 3.3 pentru steam sau unul non steam...o sa vezi ca joci bine cu el