| ChioLays a întrebat:

Da-timi si mie un site deunde pot descarca world of tanks si sa mearga adica eu am scir pe google worlf of tanks si l-am instalat de acolo si nu merge cand intru pe el se face o imagine alba si nu merge sa intru in joc ( tin sa mentionez ca nu sa facut folder s-a pus direct iconita). Explicati-mi cum sa fac sa mearga sau dati-mi un site deunde sa-l descarc si sa mearga. Fundaaaaaaaa din toata inimaa big grin

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Worldoftanks.com/‎

| KodrutZ a răspuns (pentru Azµre):

Gresit, ala e pentru serverele americane. La noi e worldoftanks.eu.winking

| Azµre a răspuns (pentru KodrutZ):

Dacă te documentai în 2013 nu era pe eu.
11 Iulie 2013 01:52

| KodrutZ a răspuns (pentru Azµre):

Ete nah, de unde pina unde? eu e up and running de vreo 4 ani...