| Mitzu13 a întrebat:

Stiti ceva jocuri cu masini pe teren accidentat sau cu transporturi cu gabarit mare? De multa vreme caut, Multumesc!

2 răspunsuri:
| RadukxD a răspuns:

Salut! ...cunosc cateva jocuri cu teren accidentat de ex dirt3, euro truck simulator2, wrc3, driving simulator, scania track simuator driving... astea sunt cateva jocuri foarte misto zic eu,,,, sper sa iti placa! FUNDA :d

| Mitzu13 explică (pentru RadukxD):

Le stiam pe astea, eu caut ceva in genul Motor M4X. Mersi oricum!