| adriannecsoi13 a întrebat:

Salut,stiti cu cat se vinde Semnul Regelui Intelept si la ce foloseste acest semn?

Răspuns Câştigător
| ZeamăDeFasole a răspuns:

Salut. Cred că te referi la jocul Metin2.
Semnul Regelui Înţelept : îţi dă puncte duble de grad când stai online pe caracterul tău în afara zonei sigure indiferent daca baţi sau nu.
Cu cât se vinde nu ştiu să-ţi spun, dar întreabă pe un prieten de al tău din joc să-ţi spună şi dă-l mai ieftin...scade puţin din preţ.
Baftă.

| adriannecsoi13 explică (pentru ZeamăDeFasole):

Multumesc mult pentru raspuns, care este zona sigura si unde se termina

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Costa in jur de 1kk si te ajuta sa iti construieste regat din cate imi amintesc.