| FrameR a întrebat:

Cine stie ce face Semnul regelui intelept si Manusa regelui intelept si Mantia evadatului pe Metin2 Ro?

Răspuns Câştigător
| CosminC86 a răspuns:

Manusa regelui se foloseste pentru a ridica gradul negativ(mai ales cand faci magiile P) si esti crud si cand pui manusa creste gradul repede.
Mantia evadatului: iti ascunde gradul cand o pui pe tine. De exemplu cand esti crud si nu vrei sa te omoare sa-ti pice itemele pui mantia repede si aia nu mai pot da in tine.
Semnul regelui: din cate stiu nu e bun de nimic.

| FrameR explică (pentru CosminC86):

Dar mai sti si cum sa-mi fac itemele +9 repede si fara sa esueze?

| CosminC86 a răspuns (pentru FrameR):

Nu poti!