| kiroboy a întrebat:

Stiti daca merge GTA 4 pe 1gb ram ddr2, procesor dual core 3. 0ghz si placa video gigabyte geforce gt 210 1gb ddr3?

Răspuns Câştigător
| AnonimusGate a răspuns:

Desigur ca merge dar sa mearga pe o grafica mai mare ppoti folosi si gameboster un progam care foloseste toata energia caculatorului pentru joc si cand iesi din joc totul revine la normal.Jocul iti va functiona fara pic de laggg si cu si fara progam dar cu program poti sa-ti pui o grafica mai mare
Funda?

| kiroboy explică (pentru AnonimusGate):

Ms mult, si de game booster si am vazut cu smecherie cu care pot sa bag cerintele pe very high chiar daca am calculatoru pentru low

1 răspuns: