| Abced a întrebat:

Salut stiti de unde sa descarc si eu o mapa pentru un server de minecraft de exemplu harta sa aiba spawn shop hg etc. Funda cine ma poate ajuta!

1 răspuns:
| SonikZ3 a răspuns:

Pai mape pentru server cu spawn, shpuri, si din astea nu cred ca gasesti....trebuie sa ti-o faci singur! (daca vrei te ajut eu sa ti-o fac).Iar daca vrei hg trebuie sa ai multiverse pentru a creea o lume de hg si un plugin pentru portal (color portal) sau warp!

Daca ai nevoie de altceva contacteaza-ma Skype:sonic_florin