| JustD3x a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru cei care se pricep la minecraft. Se poate lua parte dintr-o mapa/harta pe o alts harta. E ca am un server de minecraft si am facuut un spawn misto pe singleplayer si acu vreau sa o pun pe harta /mapa servarului meu. Daca da cum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai pluginuri cu /lume _____ sau /warp _____ trebuie sa te duci la start, sa scrii %appdata% sa dai enter, sa intrii in fisierul. minecrafy, sa intrii la saves si sa cauti acolo mapa, dupa poti sa te duci la serverul tau, la fisierul cu lumile si sa o copiezi acolo.

1 răspuns: