| Psicodelic a întrebat:

Saluthappy stiti unde se gasesc sigiliile pentru animale pe metin2? sau se cumpara de pe item shop?big grin

Răspuns Câştigător
| SoNevable a răspuns:

Buna!
pai sunt shopuri pe ch1 cu sigilii sau daca ai peste lvl 15 poti spune pe "striga" ca cumperi(adica: dai enter si dupa apesi shift+1[semnul exclamarii] si apoi scrii asa : cumpar sigilii pentru animale pm me ch1 sau ch2 sau ch3 sau ch4[depinde ce ch te aflii]) si asa dai mereu pana cand iti da cineva pm(mesaj privat:un plic alb in dreapta ecranului)
succes! sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| Ursus a răspuns:

Pica in v3...

| ShotYouDown a răspuns:

Iti pica lamobi de la lvl 75 dar ffff greu

| Deaconu_Alexandru_1996 a răspuns:

1. pica in V3
2. pica la metine so la bosi intre orele 18-20 seara
3. daca ai lv 15 poti striga ca le cumperi