| Adrian_Doaga_2001 a întrebat:

Salut stiti voi niste jocuri smechere tip zombie 2D pixelate, caut de mult un joc de genu il aveam chiar si pe CD cu un alt joc tip 2D dar de strategie am uitat cum se numea jocu doar stiu ca puteai sa te joci cu 2 caractere unu barbat iar unu femeie era misto iti aparea mutanti tot felul stie cineva jocu sau daca l-ati jucat dau funda!

Răspuns Câştigător
| DemultMiamurit a răspuns:

Imi pare rau sa iti stric distractia dar jocurile cu vampiri sunt mai misto. Vampir for laif ez

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru DemultMiamurit):

Te pup jos dar, daca nu ai jucat Nosferatu degeaba...

1 răspuns: