| venividivici2017 a întrebat:

Salut.Stiu ca pare cam "ciudat" dar imi poate spune si mie cineva cum se joaca GTA5 sau RDR2? Stiu ca sunt open world, eu sunt obisnuit cu campaign la alte jocuri.Am tot jucat pe GTA5 am 1 % iar pe RDR2 am 2%. Unde anume trebuie sa intru de exemplu la GTA 5 nu mai vad semnul intrebarii pe harta; la RDR2 era acel "norulet" cu alb dar am 2 misiuni de care nu pot sa trec,cea cu lupii si fotograful si inca una cand trebuie sa salvez pe cineva din puscarie, alta misiune nu mai imi apare.Multumesc!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pai nu cum sa se joace, faci misiunile principale daca vrei sa treci mai departe in poveste si secundare pentru iteme si alte bonusuri. Cel mai bun sfat daca ramai blocat e sa cauti walkthrough pe YouTube. Eu asa fac de obicei cand chiar nu reusesc.