| Eu500 a întrebat:

Salut sunt darinel si am si eu o intrebare joc fifa 2011 pe playstation 3 si nu stiu cum sa fac foarfeca la fifa pe playstation 3 dau funda ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| AlexBlaze a răspuns:

Iti zic eu, cand esti in careul lor trebuie sa fi cu fata spre poarta ta si cand primesti minega in aer apesi pe butonul de sut si sageata spre poarta lor. Funda!

1 răspuns:
| Sebbytheking a răspuns:

Foarfeca nu cred ca se face pe niste butoane anume! am avut si eu fifa la pc si cand eram cu spatele la poarta si mingea era la capul meu facea foarfeca doar pe sut! incearca la trainng(tine capturace cu spatele la poarta, ridico si apoi suteaza)