| Eu500 a întrebat:

Salut sunt darinel si am si eu o intrebare am un psp si nu stiu de ce nu merge netu cand dau sa bag ssid si key ma rog asa dupa ce se face testul de conectiune imi apare o eroare si nu imi merge plss ajutati-ma dau funda jur

1 răspuns:
| Emo0Angel0Black0 a răspuns:

De la ce firma e cumparat psp-ul? du-te la firma si intreaba de ce nu functionaeza! e inca in garantie? daca da du-te si spune-le problema iar daca nu sunt interesati sa te ajute dai in judecata!
nup...serios du-te si intreaba la magazinul de unde e loat sau la firma si gata.am patit si eu asa.