| georgelsfatuitorul98 a întrebat:

Salut,
sunt disperat, mi-am luat metinul2 (private), mi-a mers o luna si acum imi da o eroare de la Windows Client1.exe! please ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| TTTeofiLLL a răspuns:

Incearca sa il stergi si sa il iei din nou, probabil a fost mentenanta si s-a schimbat clientu. Sper ca te-am ajutatbig grin. Funda?

1 răspuns:
| DjD3liric a răspuns:

Ori e de la el stergel si ia-l din nou dar despre ce mt2 e vorba daca e cv cred ca ai niste virusi si iti cam mananca din piesele de la windows