| Vlad_Vlad_1988 a întrebat:

Sunt fondator si detin un server cs 1.6, am nevoie cineva sa-mi faca redirecte pentru acest server? se pricepe cineva? ofer grad pe server in schimb. serverul este cs.plared.com, eu sunt snikers*. Id meu de mess este: tonu_vlad.

Răspuns Câştigător
| State_Marius_1998 a răspuns:

Eu nu prea ma pricep dar ar fi cine care este si el detinator de servar uite idu lui staff. jwst2play sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos

1 răspuns:
| Vlad_Vlad_1988 explică:

Serverul e deja cs.rzone.ro, o sa incerc id dat de tine mersi