| WaRsTaRs a întrebat:

Sunt nou printre voi si as vrea sa va pun o intrebare!
eu in timpul liber imi mai place sa joc metin2 dar nu am gasit nici unnul bun. daca stiti voi unul bun cu rate mari si care sa aiba king la magazin si arme pana in 65+9 fara hamachi, spuneti-mil va rog! mersi!

Răspuns Câştigător
| Kokoandreea a răspuns:

Mtin 2 steel are ratele mereu 1000 faci king din otel si sunt mereu eventuri

2 răspunsuri:
| ultra a răspuns:

Archlord ( metinul e o copie ieftina dupa el no ofense ), ca si joc frumos dar horror ar mai fii Requiem, pe lista celor fantasy ar mai fii C9 sau Aion. Eu personal recomand Archlord, m-am jucat cativa ani buni si mi-a placut. Lv maxim 120, si la arme le poti da upgrade pana pe la +15. Distractie placutawinking