| AlexAlex13Alex a întrebat:

Sunt Noua pe TPU.Am prima mea întrebare.Astăzi acum, 15-20 min s-a întâmplat ca cineva mi-a spart contul de ROBLOX.M-am speriat dar vreau sfaturi de la voi.Joc pe Tableta, tot de pe tableta scriu. Aștept răspunsuri si întrebări!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu acum 2 conturi : dariusca si Dariusca8.
Dariusca e facut in 2015 si Dariusca8 in 2018.

Deci spui ca cineva tia spart contul? Aveai numar de telefon sau email pe cont? Care era numele contului? Parola era grea sau usoara?

| AlexAlex13Alex explică (pentru anonim_4396):

Parola era un nr de telefon pe care doar eu il știam.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexAlex13Alex):

Foarte rău! Parole cu numere sunt cele mai ușoare de spart. Dar eu te-am întrebat dacă ți-ai băgat număr de telefon sau e-mail pe cont.