| Denisiuc_Flavius_1994 a întrebat:

Sunt un jucator vechi de SAMP, si tot timpul cand joc pe servere romanesti, aflandu.ma in strainatate, am un ping extrem de mare, pe alte jocuri care le detin pe Steam adica GTA V, CSGO si multe altele am ping 50-60 si nu se simte nimic in lag, tin sa precizez ca am o conexiune decenta care tinde spre slaba, dar e ok.

1 răspuns:
| TheOneTime a răspuns:

Serverele detinute de cei de la Valve si RockStart sunt peste tot in lume, pe cand acel server romanesc este undeva in Romania, detinut de routerul unei persoane, asa ca asteapta-te la lag.