| DJSpook1 a întrebat:

Salut, de ceva timp am o problema, am un pc mai vechi si a inceput acum cateva luni sa mearga foarte greu si nu a durat mult si netu nu merge bine. Am ping destul de mere in jocuri precum samp, de ce? Poate fi din cauza calculatorului? I-am sunat pe cei de la care am firma de net, au facut ei ceva si tot asa merge. Am facut un test de viteza si uitati ce ping am Latency 32 mersi, Jitter 136 mersi. Intentionez sa cumpar alta unitate pentru ca asta pe care o detin acum e prea veche, deci, daca as cumpara alta unitate mi s-ar schimba ping-ul? Calculatorul meu este destul de vechi il am de peste 5 ani!

1 răspuns:
| jon987654321 a răspuns:

Primul lucru desfal si sterge praful bine tot pana ramane curat, schimba windowsul si instalezi doar ce ai nevoie.