| Seby032 a întrebat:

Salut, tatal meu mi-a adus un xbox 360 din Belgia, acolo mergea sa il conecteze la net dar la noi in Romania nu merge...am incercat sa il conectez la wifi si la net direct (prin cablu) dar degeaba, ma puteti ajuta cu ceva?

1 răspuns:
| ReaPeR69 a răspuns:

Umbla un pic prin setari la xbox sa vezi daca ceva opreste conexiunea la internet. Daca nu gasesti nimic neinregula la xbox dai un reset la router. Daca nici asa nu merge contacteaza un tehnician in domeniul asta si sati verifice un pic routerul poate ai probleme in legatura cu transmiterea internetului, ori xbox nu poate identifica reteaua. Sper ca te-am ajutat.