| RAppl22 a întrebat:

Salut, știți ca unele laptopuri au launch manager pentru ca au butoane pe tastatura care pornesc /opresc diferite lucruri dau mai încet sau mai tare sonorul etc. Daca reinstalez windowsul launch managerul mai funcționează sau trebuie sa caut pe undeva la firma de laptopuri sa il descarc iar? Multumesc, Funda!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca restaurezi windowsul din F4 va merge pentru ca are toate programele puse intro partitie care vin din fabrica.