| mariusinho998 a întrebat:

Am un laptop care nu functioneaza si vreau sa ii reinstalez windowsul, sa pun windows xp...As dori sa stiu de unde sa descarc windows xp si ce trebuie sa fac? Adica pur si simplu il descarc il bag pe CD si introduc CD-ul in laptopul in care vreau sa il instalez sau cum? Instalarea stiu cum se face dar nu stiu de unde sa il descarc si dupa ce il descarc daca mai trebuie sa fac ceva inainte de al baga pe CD

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi add la id de mess lucipeiu si iti explic, nu avem voie sa discutam piraterie aici.happy