| denisfurnica a întrebat:

am si eu o problema cu sonorul recent mi-am schimbat windowsul si nu imi merge sonorul
daca intru in control panel la sounds and audio devices si dau pe el nu pot sa modifice ca si cum ar scrie stins...adica degeaba dau ca nu se aplica nimic nu pot sa dau sonorul mai tare sau mai incet...nu ma lasa

Răspuns Câştigător
| kidy00 a răspuns:

Langa ceas ai un microfon, vezi poate este dus la 0. Poate nu ai bagat boxele bine, poate nu ai driverul de sunet. happy

| denisfurnica explică (pentru kidy00):

Ai dreptate nu am avut driver
de multe ori mi-am schimbat windowsul (xp) si tot n-a mers dar mi-a trebuit realteck ac 97 am vazut la un prieten ce driver are

2 răspunsuri:
| Chokorētoバタフライ a răspuns:

Poate nu este windows-ul compatibil cu placa de sunet