| NeaguSeby a întrebat:

Salut! Știe cineva dacă volanul MYRIA MG7400 funcționează pe PS4 cu jocul Farming simulator 22?

Răspuns Câştigător
| gabby78 a răspuns:

Da, volanul MYRIA MG7400 funcționează pe PS4 cu jocul Farming simulator 22. Volanul este compatibil cu toate jocurile compatibile cu PS4, inclusiv Farming simulator 22.

Pentru a conecta volanul la PS4, ai nevoie de un cablu USB. Conectează un capăt al cablului la portul USB din spatele volanului și celălalt capăt la un port USB liber de pe PS4.

Odată ce volanul este conectat, pornește PS4 și jocul Farming simulator 22. Jocul ar trebui să detecteze automat volanul și să îl configureze pentru utilizare.

| NeaguSeby explică (pentru gabby78):

Ok, mulțumesc mult!

1 răspuns: