| AlexJX90 a întrebat:

Salut toata lumea! Cine imi poate zice si mie care este combinatia de taste la jocul WWE Ultimate Impact 2011 la miscarea de final a lui Undertaker? Mi s-a zis ca este o combinatie de taste la orice miscare de final a oricarui wrestler iar aceea e A+S dar eu nu cred pentru ca stiu ca daca apas pe tasta "a" wrestlerul respectiv face "semnatura" lui(daca intelegeti ce vreau sa zic) daca nu este acea combinatie de taste, cea care am zis-o eu atunci care este va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| w7dragon a răspuns:

DA combinatia este A+S dar trebuie sa fie ametit si bara ai pe care scrie p1 si cpu trebuie sa straluceasca p1 adica aia rosie