| Lungu_Andreiret_1993 a întrebat:

Salut,tocmai am intrat pe calculator, si am vazut ca folderul meu cu o groaza de jocuri care avea o marime de vreo 12GB,a fost sters! Nu e ascuns,nici in alt folder,nici in Recycle Bin, ma poate ajuata cineva, am WIndows 7. DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Intreaba-ti parintii sau fratii/surioarele in legatura cu asta...

| Lungu_Andreiret_1993 explică (pentru KodrutZ):

I-am intreabat si mi-au spus ca l-au sters

| KodrutZ a răspuns:

Bingo, deci magarii te-au sabotat. Asta e...

| zorgaila a răspuns:

Daca sti cum se chema folderul poti da in start la searc al files and folders ai alege sectiunea unde era salvat FUNDA?