| Mariusone123 a întrebat:

am sters din greseala niste poze care le-am sters cu tot cu folder si din Recycle bin cum le pot recupera am descarcat si recuva dar nu gaseste folderul cu pozele respective dar am in kies in bibloteca pozele acelea dar nu pot face nimic cu ele pentru ca spun ca nu gasesc fisierul original care este sters si din recycle bin ce sa fac?

1 răspuns:
| adybutterfly a răspuns:

:))) alege si tu unul din ele http://www.techradar.com/......re-1141256 daca nu reusesti, Restore System