| Lucian02 a întrebat:

Tocmai ce am descarcat LoL. Nu imi intra in joc. Adica dau 2xclick pe el. Imi apare acea mica fereastra cu League of legends si dupa nimic. Precizez ca am 1.18 gb ram, placa video 256 cu pixel shader 3.0 si procesor 2.1 ghz. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Bernoullie a răspuns:

Salut la fel mi s-a întâmplat și mie. Am păstrat fișierul descărcat la început și am procedat astfel: am dezinstalat jocul și după l-am reinstalat. După trebuie să aștepți să ți se actualizeze patch-ul (600 aprox. MB) și după merge. Sper să ajute! Succes!

| Lucian02 explică (pentru Bernoullie):

Ok. o sa il redescarc. Internetul imi merge FOARTE greu o sa revin maine cu un raspuns.

2 răspunsuri:
| HeRmeSs a răspuns:

Minimum System Requirements
2 GHz procesor (stai bine )
1 GB RAM (stai bine)
2 GB free space Hard Disk (stai bine)

Descarcal iar.