| Cristian_Radu_1997 a întrebat:

Tocmai ce mi-am cumparat farming simulator 2017 si as vrea sa stiu daca ar vrea cineva care are jocul farming simulator 2017 cumparat sa jucam impreuna?

4 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Salut, sper ca ti-am fost de folos, daca da, ajuta-ma si tu cu o funda

| Cristian_Radu_1997 explică (pentru Diavolcata):

Cu ce m-ai ajutat, eu am intrebat ceva dar tu incepi cu daca ti-am fost de folos si inchei cerand funda.Imi pare rau dar nu m-ai ajutat cu nimic.

| Diavolcata a răspuns (pentru Cristian_Radu_1997):

Era greseala, as vrea eu sa ne jucam impreuna, pentru ca e un joc superb!

| Cristian_Radu_1997 explică (pentru Diavolcata):

Il ai cumparat