| sorinel98 a întrebat:

Am 2 laptopuri si as vrea sa ma joc cu fratele meu farming simulator 2017 sau 2019 si vreau sa il jucam in retea, e o modalitate sa il fac sa mearga in retea sau trebuie neaparat cumparat?

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Jocul trebuie instalat pe ambele laptopuri, conectezi ambele laptopuri la net si apoi va jucati impreuna pe platforma Farming Simulator. Nu aveti cum altfel. Este o platforma, trebuie sa aiba acces la net, fiecare cu propriul cont.