| iShikatedooo a întrebat:

Salut,tocmai mi-am descarcat metin2Impact daca joaca cineva ma poate ajuta cu ceva iteme? Sunt la regatul galben asta nu e o problema nu? dati-mi pm in joc la numele : iShikatedooo, daca nu raspund in joc adaugati adresa mea de messenger iShikatedooo@yahoo.com,Multumesc Ca Ati Citit Aceasta Intrebare, Salutare big grin

1 răspuns:
| InnocentSin a răspuns:

Poftim contul meu Andrei dacian Parola metin2ro2 dar iti sugerez sa nu te apuci de impact cai full modurilaughing