| gimmirae a întrebat:

Tot stau si ma gandesc de ceva timp la un joc pe care îl jucam cand eram mic. Parcă tin minte ca era pe calculator dar nu mai stiu sigur. Vreau sa il gasesc dar problema e ca nu-mi aduc aminte denumirea jocului, poate ma puteti ajuta. Las aici o mica descriere din ce-mi mai aduc eu aminte... era o fetiță, tin minte cu codițe si parca o bluza roșie care lasa bombe si mai omora monștri cu ele ca sa ajunga la ceva cu electricitate sa o poata distruge, din cate imi mai aduc aminte parcă era si pe nivele si cand distrugea zidurile cu bombele mai primea premii gen putea sa puna cate 2 bombe sau ca flacăra sa fie mai mare, ceva de genu... si mai stiu ca atunci cand o ajungea flacăra sau o atingea un monstru, se punea jos si începea să plângă. Daca m-ati putea ajuta sa gasesc jocul ar fi super! Mi-aș aminti de copilărie.

Mulțumesc anticipat!

1 răspuns:
| Dandinelle a răspuns:

Pare a fi un fel de bomberman cu fetite, imi pare rau, poate te ajuta sa cauti pe google bomberman girl with red blouse