| R4y4n a întrebat:

Salut tpa am un comp bun chiar foarte bun dar e o problema Proccesoru ii slab eu imi doresc un proccesor i3/i5 dar nu stiu daca imi intra in calculator daca am in calculator 3.00 GHz(astia is de la procesor).
Am 4.00 GB, sistem type 64 bit, placa vidio e de 1024 mb ( 1 Giga), deci e foarte bun compu dar nu stiu daca imi intra processor i3/i5 ca daca cumpar aiurea si nu imi intra.
Ma puteti ajuta ceva saituri Va rog.( DAca va pricepeti la calculatoare si stiti nu mai imi dati saituri si zicetimi)
Dupa parerea mea ari trebuie sa intre deoarece daca intra 4 GB placa vidio 1G. Ajutatima!
FUNNNDAAAAAAAA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da o sa intre si i3 si i5 acum depinde de placa de baza daca le suporta