| ÎngerCretin a întrebat:

15.8. 2012. Metin united nu mai merge. Nu mai merge cu sensul ca serverele imi apar offline. Si nici siteul nu merge.Ieri imi mergea, dar, azi, cand am luat firewall comodo, antivirus avast si mallware bytes nu imi mai mergea.Am dezactivat totul, le-am reactivat la loc si tot asta se intampla. E vreo problema de la ei sau de la mine? Ce pot face?

3 răspunsuri:
| sorin579 a răspuns:

Metin 2 unite Merge! siteurile gen 15.8.20... nu merg de nici un fel, nici mie nu imi merge siteurile alea. Daca vr metin 2 united intra pe siteu asta:
https://metin2united.com/.
Contacteazama in joc la sorinsorin57.

| ÎngerCretin explică (pentru sorin579):

15.8.2012 ma refeream la data. happy

| sorin579 a răspuns:

Daca te refereai la data am alt raspuns:SERVERELE au fost inchise pentru 1 ora(si eu joc united) s-a schimbat siteu din Metin2United in metin2Nationlaughing