| lovet1coolgirl a întrebat:

A aparut Easter Treasure Hunt Hallowen pe miss bimbo unde pot gasi acele lucruri? Sa va spun ca imi apare un cap de schelete cand ma uit la my bimbo la bimbolina mea si nul pot lua sa-l adaug ca lucru gasit... va rog ajutati-ma dau fundita

4 răspunsuri:
| Eve_1140 a răspuns:

Am aceeasi problemasad Inca nu am apucat sa probez dar e posbil sa trebuiasca sa le aduni pe toate celelalte ca sa il poti lua.Cand aflu te anuntbig grin

| Eve_1140 a răspuns:

Revin cu lamuriri. Poti sa il iei oricum dar trebuie sa dai intr-un loc anume pe craniu.Incearca in mai multe locuri si o sa reusestibig grinLa mine a fost undeva pe langa par. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| lovet1coolgirl explică (pentru Eve_1140):

Mersi mult :*:* dar unde e dovleacul?

| Eve_1140 a răspuns:

Pentru nimic>big grin