| Benczik_Patrik_2000 a întrebat:

Salut,imi zice si mie cineva de unde mi-as putea cumpara Rocket League/Youtubers Life/CS:GO mai ieftin decat pe steam dar sa imi intre pe steam? laughing
Stiu ca suna ciudat, dar chiar as vrea.Pe steam as cam da vreo 40-50 de euro si am vazut ca pe unele site-uri de ex CS-ul e 8 euro.Recomandari?
Daca aveti si alte site-uri in afara de g2a si kinguin sa-mi spuneti big grin
Daca nu, spune-ti care dintre astea doua site-uri e mai de incredere,

Răspuns Câştigător
| Gonrax a răspuns:

Ia-ți de pe G2A, și recomand să iei de la cineva cu peste 2000 de voturi pozitive (să nu iei țeapă), și apropo, să nu pui la țară România ca-ți ia TVA în plus, G2A Shield cred că e o porcărie și aia, să alegi ceva fără TVA (că ai opțiunea, îți arată acolo care e cu TVA și fără).

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat