| DemonSoul a întrebat:

Aceasta intrebare e pentru jucatorii de CS! Dupa cum stiti cei de la VALVE au facut ceva update...eu cand am vrut sa intru de pe STEAM mi-a aparut chestia aceea cu update, si a inceput sa se updateze dar l-am inchis dupa 15 secunde! Si acum nu mai pot intra in joc de pe STEAM! Am reinstalat steamul, jocul de 4 ori dar nimic ...cand vreau sa intru in joc imi apare aceata eroare "Faile to create SDL Window"! Stiti ceva?

2 răspunsuri:
| AnDrEyUtZzZ a răspuns:

Cred ca e problema de la ei, si eu am o problema cu steamu, facandu-si updateul ala, + eu am reinstalat windowsu, si acum cand intru in cs mi se vede verde ecranu (la mine ar fi de la placa videa sau de la update) asteapta cateva zile, cred ca se v-a rezolva

| DemonSoul explică (pentru AnDrEyUtZzZ):

Mda.sper sa se rezolve..problema ta nu e asa mare. uite aici rezolvarea http://forum.pgl.ro/......ct-jocul-!