| chocco1995 a întrebat:

Salut,TPU! aceasta intrebare o adresez tuturor ce joaca farmerama.Am ajuns la level 40 si am acces la cartierul mestesugaresc,cum intru acolo sau cum fac comenzi, spuneti-mi orice stiti cei care jucati..imi spune sa indeplinesc comenzile de la cooperativa, dar acolo nu-mi apare nimic. va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Dyana1000 a răspuns:

Mai intai trebuie sa-ti alegi meseria care o vrei. Apoi trebuie sa mergi la cooperativa si sa indeplinesti o anumita misiune ce-ti va aparea acolo. Cand termini misiunea, poti sa incepi sa practici meseria propriu-zisa. Sper ca acest mesaj iti este de folos.

| Olaru_Gabriel_1991 a răspuns (pentru Dyana1000):

Dar nu poti alege misiunea fiindca daca klikezi pe ea nu se intampla nimic