| Spartacus334 a întrebat:

Acum 7-8 ani ma jucam un joc cu masini, in care faceai curse..Imi amintesc ca era un buz galben ca la americani, o masina de politie si mai erau..Ideea e ca nu-mi mai amintesc cum se numeste jocul, imi amintesc doar ca avea icoana de la joc cu un fulger galben si ceva rosu..Va rog daca stiti cum se numeste...Multumesc frumos, dau funda!

2 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Revolt? Asta e singurul joc mai vechi cu masinute pe care il stiu happy

| Cliar a răspuns:

Revolt mai mult ca sigur, este singurul joc cu un logo asemanator cu cel descris de tine pe care il stiu