| Gradinaru_Catalin_1998 a întrebat:

...Salut TPU acum ceva timp aveam o poza pe fb si voiam so bal la profil dar am observat ca, dupa ce am bagat-o au disparut likeurile si comurile ziceti-mi cum sa fac cand o bag din nou la profil sa ramana comenturile si likeurile...
fundita

Răspuns Câştigător
| kteichd a răspuns:

Nu ai cum poza de profil se separa in momentul in care da Salveaza fata de poza pe care o ai deja pe cont. adica din o poza se fac 2

1 răspuns:
| WeeK3nD a răspuns:

Uita-te la albume, ai poza de doua ori, o data la Albumul "Poze de profil"Si una unde ai bagat-o tu, acea poza de la albumul "Poze de profil" este cu reset Like-uri, iar accea de la albumul unde ai bagat poza de prima data e cea cu like-uri